Poď muškáriť

Pokiaľ máš chuť zažiť dobrodružnú rybačku v divokej prírode Liptova stačí nás kontaktovať a budeš o krok bližšie k nezabudnuteľnému zážitku. 

Našim cieľom je využiť naše skúsenosti v love rýb na umelú muchu, aby sme aj nečlenom rybárskeho zväzu ukázali čaro muškárenia, zdolávania úlovkov, ale takisto im pomáhame spoznať okolitú prírodu. Naše služby však nie sú určené len pre nečlenov, ale aj pre skúsených rybárov, ktorí majú chuť naučiť sa muškáriť, alebo si len zdokonaliť svoju techniku a získať nové znalosti. Taktiež poskytujeme ubytovanie a informácie o stave vôd na Liptove, aby sme Vám ušetrili čas a peniaze, v prípade kalnej vody po búrke a podobne. Neváhajte, volajte, píšte...

Nie som rybár a chcem si to skúsiť...

Veľa ľudí si myslí, že keď nie som rybár, nemôžem loviť ryby. Nie je to pravda. Môžeš. My ti zabezpečíme všetko potrebné. Povolenie na rybolov na jeden a viac dní, vysvetlíme všetko potrebné, požičiame ti výstroj, pôjdeme k vode a budeme sa ti po celý čas naplno venovať.

V čom spočíva naše sprevádzanie?

Vysvetlíme Vám ako loviť na Vami určenej rieke. Odporučíme spôsob lovu a ukážeme ako na to. Po celý čas sa Vám budeme venovať, my nelovíme. Muchy, na ktoré budete loviť sú v cene, ako aj fotenie. Na určené miesto Vás dopravíme, nemusíte použiť vlastné auto.

V prípade potreby Vám poskytneme čiastočnú.

Stravu si každý zabezpečí sám, alebo odporučíme reštauráciu, ktorá je v blízkosti danej lokality.

Cena za 4 hodiny aktívnej rybačky - 80 € / 1 osoba

Cena za 4 hodiny aktívnej rybačky - 120 € / 2 osoby (maximálny počet na jedného sprievodcu)

Možnosť spoločnej vychádzky na Vami určený revír. Vysvetlíme Vám spôsob lovu, poradíme miesta a muchy k lovu. Lovíme spoločne na dohľad, venujeme sa Vám podľa požiadaviek.

Cena za 4 hodiny spoločnej rybačky - 40€

Cena povolenky pre člena SRZ - cca 20 € podľa daného revíru

Cena povolenky pre nečlena SRZ - 40 € podľa daného revíru

Cena rybárskeho lístka: týždenný: 1,50 €

Požičanie výstroja:

Cena za požičanie výstroja pri sprevádzaní.

Komplet udica na muškárenie - 20 €

navijak, prút, šnúra, kónický nadväzec + povinná výbava - pean, podberák a mierka.