O nás

O našej firme 

Naša firma bola založená v roku 2002. Prvé dva roky sme robili len maloobchod a v roku 2004 sme sa začali venovať aj veľkoobchodu s muškárskymi produktami. Taktiež sme začali aj s výrobou muškárskych materiálov, ktoré sú v ponuke na tejto stránke. Od detstva viažem umelé mušky na lov rýb a samozrejme, že po otvorení rybárskych potrieb ich robím aj pre svojich klientov tu na slovensku, ktorí sú spokojní a vracajú sa k nám na kúpu mušiek už niekoľko rokov. Moje dlhoročné skúsenosti s viazaním a aj lovom vkladám do našich múch a strímrov.

Rybárske potreby STARFISH boli prvý krát otvorené 15.3.2002. Ja, Ľubomír Kordoš som bol zamestnancom firmy do konca roku. Od 1.1.2003 som po dohode s majiteľom J. Staroňom prevzal skladové zásoby a tým aj celú rybársku predajňu Starfish. Názov predajne bol z hlavy môjho otca, tak som si ho ponechal. Prvé tri roky som sa venoval výlučne maloobchodnej činnosti. V septembri 2005 prišla ponuka z fi. Kami na prevzatie skladových zásob a tým aj zastúpenia svetovej muškárskej značky - LOOP ktorej sme distribútorom dodnes. V roku 2009 maloobchodnú prevádzku prevzala moja manželka Magdaléna, ktorá mala na starosti maloobchod. Ja som sa venoval zväčša veľkoobchodu a rozvozu tovaru. Od 1.1. 2012 sme založili STARFISH s.r.o.

Naša firma je zameraná na dovoz muškárskych produktov.

Našou prioritou sú značky Orvis, Vision, LOOP, BFC, Next, CandF Design, Scientific Anglers, Stonfo a materiály na viazanie mušiek. Kvalitu ich produktov pozná mnoho muškárov vo svete aj u nás.

Našu ponuku stále rozširujeme o ďalšie nové značky...